Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto

Kontaktni podatki

Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto
Cesarjeva Ulica 38
Novo mesto, Mestna občina Novo mesto, 8000
Navodila za pot
Telefon: 068 324 626
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto se nahaja v Novo mesto, Mestna občina Novo mesto.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto?

Telefonska številka za Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto je 068 324 626.
Q2

Kje se Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto nahaja?

Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto se nahaja na naslovu Cesarjeva Ulica 38, Novo mesto, Mestna občina Novo mesto, 8000.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto?

Kontaktirate lahko Zenski Odbojkarski Klub TPV Novo Mesto z uporabo telefonske številke 068 324 626.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Cesarjeva Ulica 38 Novo mesto, Mestna občina Novo mesto, 8000
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 8000

Podjetja v kraju 8000: 3.858
Število prebivalcev: 31.942
8000 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  19 %
Industry:  14 %
Professional Services:  13 %
Drugo:  53 %

Cena

zmerna:  58 %
poceni:  41 %
drage:  1 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

7:  46 %
4:  32 %
3:  11 %
5:  7 %
Drugo:  3 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 8000

Spol

Moški:  50 %
Ženske:  50 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek