Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O.

Kontaktni podatki

Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O.
Goriska Cesta 13
Občina Vipava, 5271
Navodila za pot
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O. se nahaja v Občina Vipava.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O.?

Telefonska številka za Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O. je (05) 368 70 93.
Q2

Kje se Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O. nahaja?

Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O. se nahaja na naslovu Goriska Cesta 13, Občina Vipava, 5271.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O.?

Kontaktirate lahko Vinogradniska Zadruga Vipava Z.O.O. z uporabo telefonske številke (05) 368 70 93.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Goriska Cesta 13 Občina Vipava, 5271
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 5271

Podjetja v kraju 5271: 1.386
Število prebivalcev: 4.902
5271 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  18 %
Shopping:  11 %
Professional Services:  10 %
Drugo:  60 %

Cena

zmerna:  64 %
drage:  18 %
poceni:  9 %
Zelo drago:  9 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

5:  52 %
4:  37 %
3:  10 %
Drugo:  1 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 5271

Spol

Moški:  51 %
Ženske:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek