Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Slap pod Kurico

Kontaktni podatki

Slap pod Kurico
Zabreznica, 4274, Slovenia
Žirovnica, Občina Žirovnica, 4274
Navodila za pot
Google zemljevidi: Obisk
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Slap pod Kurico se nahaja v Žirovnica, Občina Žirovnica.
industrija
Skupnost in vlada
Vključen v:
National Reserve
ISIC kode
8422

Vprašanja in odgovori

Q1

Kje se Slap pod Kurico nahaja?

Slap pod Kurico se nahaja na naslovu Zabreznica, 4274, Slovenia, Žirovnica, Občina Žirovnica.
Q2

Katere dneve je Slap pod Kurico odprto?

Slap pod Kurico je odprto pon.–ned. 24 ur .
+

Podobna podjetja v bližini

+

Podjetja v kraju Poštna Številka 4274

Podjetja v kraju 4274: 1.020
Število prebivalcev: 4.492
4274 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  17 %
Professional Services:  14 %
Shopping:  12 %
Hotels & Travel:  10 %
Drugo:  46 %

Cena

zmerna:  70 %
poceni:  30 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

4:  76 %
3:  17 %
5:  6 %
Drugo:  2 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 4274

Spol

Ženske:  50 %
Moški:  50 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek