Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene
Nauči se več
Salon Kuhinja DOO
Kontaktni podatki
Salon Kuhinja DOO
10 Ulica Janka Vrabica
Velenje, 3320
Navodila za pot
Telefon:
(03) 490 06 04
Urejanje:
Uredi ali odstrani
📞
Call
☆
Oddaj Oceno
0
Všeč mi je
Dodaj Sliko
Opis podjetja
Salon Kuhinja DOO se nahaja v Velenje.
Vprašanja in odgovori
Q1
Kakšna je telefonska številka Salon Kuhinja DOO?
Telefonska številka za Salon Kuhinja DOO je
(03) 490 06 04
.
Q2
Kje se Salon Kuhinja DOO nahaja?
Salon Kuhinja DOO se nahaja na naslovu
10 Ulica Janka Vrabica, Velenje, 3320
.
Q3
Ali obstaja primarni kontakt za Salon Kuhinja DOO?
Kontaktirate lahko Salon Kuhinja DOO z uporabo telefonske številke
(03) 490 06 04
.
+
Dodatna podjetja na tem naslovu
10 Ulica Janka Vrabica Velenje, 3320
Gradbeništvo Dani Ramadan Ajazaj s.p.
Podjetje na tem naslovu
Gradnje Vebi.Gania gradbeništvo, d.o.o.
Podjetje na tem naslovu
Okrepčevalnica baza No1, Romanca Žgajner s.p.
Podjetje na tem naslovu
+
Podjetja v kraju Poštna Številka 3320
Podjetja v kraju 3320:
2.870
Število prebivalcev:
31.916
Kategorije
Shopping:
17 %
Professional Services:
16 %
Industry:
15 %
Drugo:
52 %
Cena
zmerna:
60 %
poceni:
40 %
Drugo:
0 %
Omrežne številke
3:
55 %
4:
31 %
5:
9 %
Drugo:
5 %
+
Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 3320
Spol
Moški:
51 %
Ženske:
49 %
Drugo:
0 %
+
Iskanje podjetja
Kava
Nakupovanje
Banke
Hoteli
Lekarna
Taksiji
Plin
Avtomobilizem
Lepota in zdravilišča
Find nearby businesses
+
Napiši povzetek
★
★
★
★
★
Oddajte svoje mnenje