Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Peter Bratanic SP

Kontaktni podatki

Peter Bratanic SP
109 Vrbanska Cesta
Kamnica, Maribor, 2351
Navodila za pot
Telefon: 041 417 251
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Peter Bratanic SP se nahaja v Kamnica, Maribor.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Peter Bratanic SP?

Telefonska številka za Peter Bratanic SP je 041 417 251.
Q2

Kje se Peter Bratanic SP nahaja?

Peter Bratanic SP se nahaja na naslovu 109 Vrbanska Cesta, Kamnica, Maribor, 2351.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Peter Bratanic SP?

Kontaktirate lahko Peter Bratanic SP z uporabo telefonske številke 041 417 251.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

109 Vrbanska Cesta Kamnica, Maribor, 2351
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 2351

Podjetja v kraju 2351: 324
Število prebivalcev: 1.557

Kategorije

Professional Services:  21 %
Industry:  16 %
Shopping:  13 %
Drugo:  50 %

Cena

zmerna:  75 %
poceni:  25 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

2:  41 %
4:  39 %
3:  12 %
5:  6 %
Drugo:  2 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 2351

Spol

Ženske:  51 %
Moški:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek