Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka

Kontaktni podatki

Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka
Partizanska Cesta 1
Škofja Loka, Občina Škofja Loka, 4220
Navodila za pot
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka se nahaja v Škofja Loka, Občina Škofja Loka.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka?

Telefonska številka za Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka je (04) 513 48 13.
Q2

Kje se Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka nahaja?

Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka se nahaja na naslovu Partizanska Cesta 1, Škofja Loka, Občina Škofja Loka, 4220.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka?

Kontaktirate lahko Mestni Pihalni Orkester Skofja Loka z uporabo telefonske številke (04) 513 48 13.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Partizanska Cesta 1 Škofja Loka, Občina Škofja Loka, 4220
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 4220

Podjetja v kraju 4220: 5.223
Število prebivalcev: 20.482
4220 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  18 %
Shopping:  17 %
Professional Services:  16 %
Drugo:  49 %

Cena

poceni:  54 %
zmerna:  46 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

4:  79 %
3:  10 %
5:  7 %
Drugo:  4 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 4220

Spol

Ženske:  51 %
Moški:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek