Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Knjiznica Domzale Enota Menges

Kontaktni podatki

Knjiznica Domzale Enota Menges
Slovenska Cesta 30
Mengeš, Občina Mengeš, 1234
Navodila za pot
Telefon: (01) 723 73 74
Faks: (01) 722 50 70
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Knjiznica Domzale Enota Menges se nahaja v Mengeš, Občina Mengeš.
industrija
Nakupovanje
Vključen v:
Knjižnice
ISIC kode
9101

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Knjiznica Domzale Enota Menges?

Telefonska številka za Knjiznica Domzale Enota Menges je (01) 723 73 74.
Q2

Kje se Knjiznica Domzale Enota Menges nahaja?

Knjiznica Domzale Enota Menges se nahaja na naslovu Slovenska Cesta 30, Mengeš, Občina Mengeš, 1234.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Knjiznica Domzale Enota Menges?

Kontaktirate lahko Knjiznica Domzale Enota Menges z uporabo telefonske številke (01) 723 73 74.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Slovenska Cesta 30 Mengeš, Občina Mengeš, 1234
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 1234

Podjetja v kraju 1234: 2.146
Število prebivalcev: 7.520
1234 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  20 %
Shopping:  18 %
Professional Services:  14 %
Drugo:  47 %

Cena

poceni:  56 %
zmerna:  44 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

1:  44 %
4:  36 %
3:  12 %
5:  5 %
Drugo:  3 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 1234

Spol

Ženske:  52 %
Moški:  48 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek