Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Kmetijska Zadruga Z.O.O.

Kontaktni podatki

Kmetijska Zadruga Z.O.O.
Trg Franca Fakina 12
Trbovlje, 1420
Navodila za pot
Telefon: (03) 562 75 11
Telefon: (02) 876 40 02
Faks: (03) 562 74 46
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Kmetijska Zadruga Z.O.O. se nahaja v Trbovlje. Podjetje deluje na naslednjem področju: Tovorni/komercialni transport.
industrija
industrija »  Tovorni/komercialni transport
Vključen v:
Cestni tovorni promet
ISIC kode
4923

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Kmetijska Zadruga Z.O.O.?

Telefonska številka za Kmetijska Zadruga Z.O.O. je (03) 562 75 11.
Q2

Kje se Kmetijska Zadruga Z.O.O. nahaja?

Kmetijska Zadruga Z.O.O. se nahaja na naslovu Trg Franca Fakina 12, Trbovlje, 1420.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Kmetijska Zadruga Z.O.O.?

Kontaktirate lahko Kmetijska Zadruga Z.O.O. z uporabo telefonske številke (03) 562 75 11.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Trg Franca Fakina 12 Trbovlje, 1420
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 1420

Podjetja v kraju 1420: 2.986
Število prebivalcev: 15.855
1420 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  19 %
Industry:  14 %
Professional Services:  13 %
Drugo:  54 %

Cena

zmerna:  49 %
poceni:  46 %
drage:  5 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

3:  53 %
4:  34 %
5:  8 %
Drugo:  5 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 1420

Spol

Ženske:  51 %
Moški:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek