Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Exotic Tours D.O.O.

Kontaktni podatki

Exotic Tours D.O.O.
Celovska 34
Ljubljana, Mestna občina Ljubljana, 1000
Navodila za pot
Telefon: (01) 430 85 00
Faks: (01) 430 85 05
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Exotic Tours D.O.O. se nahaja v Ljubljana, Mestna občina Ljubljana.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Exotic Tours D.O.O.?

Telefonska številka za Exotic Tours D.O.O. je (01) 430 85 00.
Q2

Kje se Exotic Tours D.O.O. nahaja?

Exotic Tours D.O.O. se nahaja na naslovu Celovska 34, Ljubljana, Mestna občina Ljubljana, 1000.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Exotic Tours D.O.O.?

Kontaktirate lahko Exotic Tours D.O.O. z uporabo telefonske številke (01) 430 85 00.
+

Zgodovinske informacije

Stare poslovne spletne strani in e-poštna sporočila, ki ne obstajajo več, samo v informativne namene.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Celovska 34 Ljubljana, Mestna občina Ljubljana, 1000
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 1000

Podjetja v kraju 1000: 87.978
Število prebivalcev: 280.730
1000 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Professional Services:  19 %
Shopping:  17 %
Industry:  12 %
Drugo:  52 %

Cena

zmerna:  47 %
poceni:  46 %
drage:  7 %
Zelo drago:  0 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

1:  48 %
4:  31 %
3:  10 %
5:  8 %
Drugo:  3 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 1000

Spol

Ženske:  52 %
Moški:  48 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek