Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Darja Skornsek, SP

Kontaktni podatki

Darja Skornsek, SP
35 Stari Trg
Velenje, 3320
Navodila za pot
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Darja Skornsek, SP se nahaja v Velenje.

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Darja Skornsek, SP?

Telefonska številka za Darja Skornsek, SP je (03) 897 40 60.
Q2

Kje se Darja Skornsek, SP nahaja?

Darja Skornsek, SP se nahaja na naslovu 35 Stari Trg, Velenje, 3320.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Darja Skornsek, SP?

Kontaktirate lahko Darja Skornsek, SP z uporabo telefonske številke (03) 897 40 60.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

35 Stari Trg Velenje, 3320
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 3320

Podjetja v kraju 3320: 2.870
Število prebivalcev: 31.916
3320 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  17 %
Professional Services:  16 %
Industry:  15 %
Drugo:  52 %

Cena

zmerna:  60 %
poceni:  40 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

3:  55 %
4:  31 %
5:  9 %
Drugo:  5 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 3320

Spol

Moški:  51 %
Ženske:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek