Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Almir Hibic SP

Kontaktni podatki

Almir Hibic SP
13 Vojkova Ulica
Idrija, 5280
Navodila za pot
Telefon: 041 544 648
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

Almir Hibic SP se nahaja v Idrija. Podjetje deluje na naslednjem področju: Gradnja hiš.
industrija
Storitve na domu »  Gradnja hiš
Vključen v:
Gradnja hiš
ISIC kode
4100

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka Almir Hibic SP?

Telefonska številka za Almir Hibic SP je 041 544 648.
Q2

Kje se Almir Hibic SP nahaja?

Almir Hibic SP se nahaja na naslovu 13 Vojkova Ulica, Idrija, 5280.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za Almir Hibic SP?

Kontaktirate lahko Almir Hibic SP z uporabo telefonske številke 041 544 648.
+

Podobna podjetja v bližini

+

Dodatna podjetja na tem naslovu

13 Vojkova Ulica Idrija, 5280
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 5280

Podjetja v kraju 5280: 1.725
Število prebivalcev: 7.217
5280 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  16 %
Professional Services:  14 %
Shopping:  13 %
Drugo:  57 %

Cena

zmerna:  61 %
poceni:  28 %
drage:  11 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

5:  62 %
4:  26 %
3:  10 %
Drugo:  2 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 5280

Spol

Ženske:  50 %
Moški:  50 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek