Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

A Studio In Anita Tomazin SP

Kontaktni podatki

A Studio In Anita Tomazin SP
11 Novomeska Cesta
Šentjernej, 8310
Navodila za pot
Telefon: 031 345 232
Call
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Opis podjetja

A Studio In Anita Tomazin SP se nahaja v Šentjernej. Podjetje deluje na naslednjem področju: Kozmetični saloni.
industrija
Lepota in zdravilišča »  Kozmetični saloni
Vključen v:
Kozmetični saloni
ISIC kode
9602

Vprašanja in odgovori

Q1

Kakšna je telefonska številka A Studio In Anita Tomazin SP?

Telefonska številka za A Studio In Anita Tomazin SP je 031 345 232.
Q2

Kje se A Studio In Anita Tomazin SP nahaja?

A Studio In Anita Tomazin SP se nahaja na naslovu 11 Novomeska Cesta, Šentjernej, 8310.
Q3

Ali obstaja primarni kontakt za A Studio In Anita Tomazin SP?

Kontaktirate lahko A Studio In Anita Tomazin SP z uporabo telefonske številke 031 345 232.
+

Podobna podjetja v bližini

+

Dodatna podjetja na tem naslovu

11 Novomeska Cesta Šentjernej, 8310
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 8310

Podjetja v kraju 8310: 1.179
Število prebivalcev: 6.890
8310 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Industry:  23 %
Shopping:  13 %
Drugo:  64 %

Cena

poceni:  43 %
zmerna:  43 %
drage:  14 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

4:  41 %
7:  40 %
3:  12 %
5:  6 %
Drugo:  1 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 8310

Spol

Ženske:  50 %
Moški:  50 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek