Te informacije morda niso aktualne in so samo za arhivske namene Nauči se več

Črnova 45

Kontaktni podatki

Črnova 45
Črnova 45, 3320 Velenje, Slovenia
Navodila za pot
Google zemljevidi: Obisk
Foursquare: Obisk
Oddaj Oceno
Dodaj Sliko

Map

Vprašanja in odgovori

Q1

Kje se Črnova 45 nahaja?

Črnova 45 se nahaja na naslovu Črnova 45, 3320 Velenje, Slovenia.
Q2

Katere dneve je Črnova 45 odprto?

Črnova 45 je odprto
ponedeljek:05:00–08:00, 15:00–16:00
torek:05:00–06:00, 16:00–17:00
sreda:05:00–08:00, 15:00–16:00
četrtek:05:00–08:00, 05:00–07:00, 15:00–16:00
petek:05:00–06:00, 16:00–17:00
sobota:05:00–06:00, 09:00–10:00, 16:00–17:00
nedelja:05:00–06:00, 16:00–17:00
Q3

Kakšen je spletni naslov (URL) za Črnova 45?

Ni spletne strani za Črnova 45, lahko pa najdete Črnova 45 naFoursquare.
+

Dodatna podjetja na tem naslovu

Črnova 45, 3320 Velenje, Slovenia
+

Podjetja v kraju Poštna Številka 3320

Podjetja v kraju 3320: 2.870
Število prebivalcev: 31.916
3320 Zemljevid gostote poslovanja

Kategorije

Shopping:  17 %
Professional Services:  16 %
Industry:  15 %
Drugo:  52 %

Cena

zmerna:  60 %
poceni:  40 %
Drugo:  0 %

Omrežne številke

3:  55 %
4:  31 %
5:  9 %
Drugo:  5 %
+

Statistika in demografski podatki za kraj Poštna Številka 3320

Spol

Moški:  51 %
Ženske:  49 %
Drugo:  0 %
+

Napiši povzetek